Η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και του κυπέλλου της ΕΠΣΑ (φωτο)
Ολοκληρώθηκε χθες (Τετάρτη 29 Αυγούστου 2018) σε κεντρικό ξενοδοχείο του Μεσολογγίου η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και των δύο πρώτων φάσεων του Κυπέλλου της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας. Διαβάστε αναλυτικά τα προγράμματα όπως αναδείχθηκαν από την κλήρωση και ανακοινώθηκαν στο επίσημο site της ΕΠΣΑ:
Κύπελλο ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
1ος Όμιλος
1η φάση
Κεραυνός Γαβαλούς – Αράκυνθος Ματαράγκας
Αχελώος Νεοχωρίου – ΑΟ Πενταλόφου
Όμηρος Νεοχωρίου – ΑΟ Λυγιάς
Ναυπακτιακός Αστέρας – Ένωση ΑΟ Τρίκαρδος
Παιανία Μάστρου – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΟ Χάλκειας – Αχελώος Αγγελοκάστρου
Ακαδημία Ευηνοχωρίου – Ατρόμητος Αντιρρίου
Αχιλλέας Γραμματικούς – Αστέρα Μεσολογγιου
Άρης Αιτωλικού – Εθνικός Γουρίας
2η φάση
Ο νικητής του αγώνα Παιανίας Μάστρου – ΑΕ Μεσολογγίου με τον νικητή του αγώνα ΑΟ Χάλκειας – Αχελώος Αγγελοκάστρου.
Οι νικητές των υπόλοιπων αγώνων προκρίνονται στην 3η φάση χωρίς αγώνα.
2ος Όμιλος
1η φάση
Παναιτωλικός – ΑΟ Σκουτεράς
Αναγέννηση Στάνου – Δάφνη Μεγάλης Χώρας
Αναγέννηση Ρίγανης – Πυραμίς Σαρδινιων
Δόξα Καινουρίου – Μεδεών Κατούνας
ΑΟ Ρηγανάς – Αστέρας Κυψέλης
Αναγγένηση Θέρμου – Αστέρας Καμαρούλας
Ηρακλής Αστακού – Απόλλων Θέρμου 1957
Θύελλα Παραβόλας – Απόλλων Δοκιμίου
Ο Αμβρακικός Λουτρού προκρίνεται στην επόμενη φάση χωρίς αγώνα.
2η φάση
Ο Αμβρακικός Λουτρού με τον νικητή του αγώνα ΑΟ Ρηγανάς – Αστέρας Κυψέλης.
Οι νικητές των υπόλοιπων αγώνων προκρίνονται στην 3η φάση χωρίς αγώνα.
Α’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας:
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο ΡΗΓΑΝΑ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ
Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑ – Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
Το πρωτάθλημα της Α΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 15 Σεπτεμβρίου.
Β’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 1ος Όμιλος:
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας του 1ου ομίλου.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
Το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 6 Οκτωβρίου.
Β’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 2ος Όμιλος:
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας του 2ου ομίλου.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – Α.Ο. ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ
Το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 6 Οκτωβρίου.
Β’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 3ος Όμιλος
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας του 3ου ομίλου.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
Το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας θα ξεκινήσει όπως έχει ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας στις 6 Οκτωβρίου.
Γ’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 1ος Όμιλος:
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Γ΄ Κατηγορίας του 1ου ομίλου.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – Α.Ε. ΛΕΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
Η ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας θα ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας τις επόμενες ημέρες.
Γ’ ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας – 2ος Όμιλος:
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Γ΄ Κατηγορίας του 2ου ομίλου.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ
Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ – Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
Α.Ο. ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΠΑΟΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – Α.Μ.Ε.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – Α.Ο. ΜΠΟΥΚΑΣ
Η ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας θα ανακοινωθεί από την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας τις επόμενες ημέρες.
Φωτογραφίες: aitosports.gr