ΠαναιτωλικοςΡοή Ειδήσεων

Κ19: Ήττα με 3-0 από τον Ατρόμητο

Την ήττα γνώρισε η Κ19 του Παναιτωλικού από την αντίστοιχη του Ατρομήτου, στην αναμέτρηση που τελείωσε προ ολίγου στο γήπεδο Ηφαίστου. Οι νεαροί του κόουτς Ξανθόπουλου ηττήθηκαν με 3-0 στα πλαίσια της 5ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος Υποδομών.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν αρκετά μοιρασμένο, με τους Περιστεριώτες να ξεκινούν πιο δυναμικά, αλλά ο Παναιτωλικός γρήγορα ισορρόπησε. Δυστυχώς, η ομάδα μας «κατέρρευσε» στην επανάληψη. Στο 51′ οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Γούλα, για να διπλασιάσει τα τέρματά τους ο Νιτσάκης στο 61′. Στο 82′ ο Βαγγέλης έκανε το τελικό 3-0. Με αυτή της την ήττα η Κ19 παρέμεινε στους 4 βαθμούς.

Αγωνίστηκαν οι: Παρδαλός, Παναγιωτίδης (82′ Σαράκης), Φραγκούλης, Μελιάδης, Κωνσταντόπουλος, Σκιαδάς, Ντούκας (46′ Μουρατίδης), Μπελεβώνης (88′ Ντούκα), Παναγιωτόπουλος (61′ Ντούλιας), Πανταζής (83′ Καρατσόλης), Σκόνδρας.