Δυνατές εμφανίσεις για το Fight Club Kakarelis στο κύπελλο Ακρόπολις

Δυνατές εμφανίσεις για το Fight Club Kakarelis στο κύπελλο Ακρόπολις με πέντε χρυσά,ένα ασημένιο κι δυο χάλκινα μετάλλια.
H ανακοίνωση του Συλλόγου:
“Ο ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ με προπονητή τον Νίκο Κακαρέλη συμμετείχε σε μια από τις μεγαλύτερες διοργανώσεις το κύπελλο Ακρόπολις Kick Boxing όπου ήταν αναγνωρισμένο από την ΠΟΚ με συμμετοχή 700 αθλητών από όλη την Ελλάδα . Ο Αγρινιώτικος Σύλλογος ήταν και ο μοναδικός εκπρόσωπος από το Αγρίνιο που συμμετείχε και με 8 αθλητές κατάφερε να πάρει 5 κύπελλα – 2 ασημένια κι 2 χάλκινα μετάλλια πραγματοποιώντας εξαιρετικές εμφανίσεις .

Ο Σύλλογος θεωρείτε πλέον απο τους κορυφαίους συλλόγους της Ελλάδας στο kick boxing αφού κάθε χρόνο στελεχωνει τις εθνικές ομάδες έχοντας πολλούς πρωταθλητές . Οι αθλητές που κατέκτησαν διακρίσεις είναι :

Μεσυνδιανου Ρωμαλέα 2 χρυσά κύπελλα στις κατηγοριες -50 κιλά LC και KL Α ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Καραδημας Παντελης 1η θέση στα +81 κιλα LK ring Α ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Τσιλικη Μαριαννα 2η θεση -52 LK ring A ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Καλτση Φαίη 1η θέση στην κατηγορια -55 LC Α ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Παπαθανασιου Γιωργος 1η Θέση χρυσο στα -63 κιλα KL Α ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Τσιλικη Μαριαννα 3η θεση -52 LK ring Α κατηγορία Παπαθανασίου Μαρία 3η θέση – 60 KL Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Καραδημας Παντελής 2η θέση +81 κιλα K1 Α ΚΑΤΗΓΟΡΊΑ Το ΔΣ συγχαιρει τους αθλητές αλλά και τον προπονητή Κακαρελη Νικο για τις μεγάλες διακρίσεις τους .”