Παναιτωλικος

Το υπόλοιπο πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League

sup-superleague2Το πρόγραμμα για το υπόλοιπο του πρώτου γύρου (11η-17η αγωνιστική) της φετινής Σούπερ Λίγκας γνωστοποίησε η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος.

Μετά το σημερινό ΔΣ, η Σούπερ Λίγκα γνωστοποίησε το πρόγραμμα από την 11η μέχρι και την 17η αγωνιστική, με την οποία ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος του φετινού πρωταθλήματος. Σε ό,τι έχει να κάνει με την επόμενη αγωνιστική, η ΕΠΟ έχει αποφασίσει αναβολή σε όλα τα πρωταθλήματα λόγω της επίθεσης στον Ζωγράφο, όμως το πρόγραμμα βγήκε νωρίτερα και αυτή έχει οριστεί κανονικά για το τριήμερο 22-24 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 11η μέχρι την 17η αγωνιστική

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 22/11/2014 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 22/11/2014 17:15 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 22/11/2014 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
       
Κυριακή 23/11/2014 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
Κυριακή 23/11/2014 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 23/11/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 23/11/2014 17:15 ΟΦΗ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 23/11/2014 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
       
Δευτέρα 24/11/2014 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 29/11/2014 15:00 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 29/11/2014 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 29/11/2014 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
       
Κυριακή 30/11/2014 15:00 Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΦΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Κυριακή 30/11/2014 17:15 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 30/11/2014 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
 6η Αγωνιστική – Εξ αναβολής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 03/12/2014 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Τετάρτη 03/12/2014 17:15 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Τετάρτη 03/12/2014 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
 
Πέμπτη 04/12/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Πέμπτη 04/12/2014 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Πέμπτη 04/12/2014 19:30 ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 06/12/2014 15:00 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 06/12/2014 17:15 Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 06/12/2014 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
       
Κυριακή 07/12/2014 15:00 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 07/12/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 07/12/2014 17:15 ΟΦΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 07/12/2014 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 07/12/2014 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
       
Δευτέρα 08/12/2014 19:30 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 13/12/2014 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 13/12/2014 17:15 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 13/12/2014 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
       
Κυριακή 14/12/2014 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΦΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΠΑΟΚ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 14/12/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Κυριακή 14/12/2014 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”
Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014 15:00 Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 17/12/2014 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΟΦΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Τετάρτη 17/12/2014 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
       
Πέμπτη 18/12/2014 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΟΚ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
Πέμπτη 18/12/2014 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 20/12/2014 15:00 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 20/12/2014 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΦΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 20/12/2014 19:30 ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
       
Κυριακή 21/12/2014 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 21/12/2014 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ “ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”
Κυριακή 21/12/2014 17:15 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 21/12/2014 17:15 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 21/12/2014 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
       
Δευτέρα 22/12/2014 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ “ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”

 

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής
       
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 03/01/2015 15:00 ΟΦΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Σάββατο 03/01/2015 17:15 Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 03/01/2015 19:30 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
       
Κυριακή 04/01/2015 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”
Κυριακή 04/01/2015 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 04/01/2015 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 04/01/2015 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 04/01/2015 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ “ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ”
       
Δευτέρα 05/01/2015 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close