Το πρόγραμμα της Β’ και Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας
Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των ομίλων της Β΄ κατηγορίας και το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας για την αγωνιστική περίοδο 2020-21 όπως αυτό προέκυψε μετά από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2020-2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΑΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΠΑΝΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΣΟΥ
ΡΕΠΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤ/ΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΡΕΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
Το πρόγραμμα της Γ΄κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2020-21
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2020-2021
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ –ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΡΕΠΟ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ