Αναλυτικά οι υποψήφιοι:
1. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ [Δ.Κ.Μ.]- ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ»
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα |
1. | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Σπυρίδωνος | Π.Μ. |
2. | ΑΡΓΙΑΔΙΤΗ Ιωάννα του Γεωργίου | Αγρ.Τ.Μ. |
3. | ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας του Λάμπρου | Π.Μ. |
4. | ΔΗΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θεοφάνης του Δημητρίου | Π.Μ. |
5. | ΖΑΝΤΕΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου | Π.Μ. |
6. | ΖΑΧΑΡΑΚΗ Γεωργία του Ευάγγελου | Π.Μ. |
7. | ΗΓΟΥΜΕΝΟΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου | Π.Μ. |
8. | ΚΑΝΑΤΑΣ Δημήτριος του Ιωάννη | Π.Μ. |
9. | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος του Σωκράτη | Η.Μ. |
10. | ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ Αλεξία του Γεωργίου | Α.Μ. |
11. | ΚΑΤΣΑΡΟΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη | Η.Μ. |
12. | ΚΑΤΣΙΚΙΩΤΗΣ Σωτήριος του Δημητρίου | Π.Μ. |
13. | ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ Αθανάσιος του Χρήστου | Χ.Μ. |
14. | ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ Ιωάννης του Νικολάου | Α.Μ. |
15. | ΚΟΥΣΚΟΥΝΗΣ Νικόλαος του Θεμιστοκλή | Π.Μ. |
16. | ΛΙΑΝΟΣ Λάμπρος του Παναγιώτη | Μ.Μ. |
17. | ΛΥΡΟΣ Επαμεινώνδας του Αθανασίου | Π.Μ. |
18. | ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Μάνθα του Ατρέμιου | Η.Μ. |
19. | ΜΠΙΜΠΑ Χαρά του Παναγιώτη | Α.Μ. |
20. | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Στυλιανός (Λίνος) του Σωτηρίου | Π.Μ. |
21. | ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Νικολάου | Μ.Μ. |
22. | ΠΑΪΣΙΟΣ Οδυσσέας του Φωτίου | Π.Μ. |
23. | ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αριστείδης του Σπυρίδωνος | Π.Μ. |
24. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου | Π.Μ. |
25. | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κωνσταντίνος του Ιωάννη | Αγρ.Τ.Μ. |
26. | ΠΑΠΠΑΣ Γαβριήλ του Δημητρίου | Η.Μ. |
27. | ΠΕΛΕΚΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου | Π.Μ. |
28. | ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος (Μίμης) του Ζαχαρία | Π.Μ. |
29. | ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Σπυρίδων του Ανδρέα | Π.Μ. |
30. | ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ Σπυρίδων του Αριστοτέλη | Π.Μ. |
31. | ΤΣΟΛΧΑΣ Θεοφάνης του Νικολάου | Μ.Μ. |
32. | ΧΟΥΣΗΣ Θεόδωρος του Κωνσταντίνου | Π.Μ. |
33. | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Χρήστος του Ανδρέα | Αγρ.Τ.Μ. |
34. | ΨΥΛΛΙΑΣ Παναγιώτης του Δημητρίου | Μ.Μ. |
35 | ΨΩΜΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα | Π.Μ. |
2. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ»
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα |
1. | ΓΑΡΔΙΚΗΣ Δημήτριος του Βασιλείου | Ηλκ.Μ |
2. | ΓΟΥΝΑΡΗΣ Απόστολος του Σπυρίδωνος | Μ.Μ. |
3. | ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Θεοδώρα του Χρήστου | Ηλκ.Μ |
4. | ΚΟΥΦΟΣ Βασίλειος του Νικολάου | Η.Μ. |
5. | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου | Η.Μ. |
6. | ΜΠΟΥΚΑΣ Αλέξανδρος του Παναγιώτη | Μ.Μ. |
7. | ΝΑΤΗΣ Χρήστος του Ιωάννη | Η.Μ. |
8. | ΞΟΥΡΙΔΑΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου | Π.Μ. |
9. | ΠΑΠΑΤΣΩΡΗΣ Ιωάννης του Αναστασίου | Π.Μ. |
10. | ΣΤΑΜΟΥ Ιουλία του Παναγιώτη | Α.Μ. |
11. | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ Παναγιώτης του Νικολάου | Η.Μ. |
12. | ΤΣΑΓΓΟΥΡΝΟΣ Γρηγόριος του Βασιλείου | Π.Μ. |
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα |
1. | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ξενοφών του Αποστόλου | Π.Μ. |
2. | ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Παναγιώτα (Πένυ) του Παναγιώτη | Π.Μ. |
3. | ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ Αδάμ του Χρήστου | Π.Μ. |
4. | ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρίστος του Κωνσταντίνου | Αγρ.Τ.Μ. |
5. | ΓΙΑΝΝΑΚΑ Αμαλία του Βασιλείου | Η.Μ. |
6. | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας του Βασιλείου | Π.Μ. |
7. | ΚΑΪΠΑΝΟΣ Ανδρέας του Νικολάου | Π.Μ. |
8. | ΚΑΡΑΤΣΩΡΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου | Η.Μ. |
9. | ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ Αλέξιος του Κωνσταντίνου | Π.Μ. |
10. | ΚΕΚΕΛΟΣ Παναγιώτης του Διονυσίου | Π.Μ. |
11. | ΚΕΡΑΣΙΑΣ Γεώργιος του Σωτηρίου | Αγρ.Τ.Μ. |
12. | ΚΙΣΣΑΣ Βασίλειος του Δημητρίου | Μ.Μ.Μ. |
13. | ΚΙΤΣΑΚΗΣ Σταύρος του Χρήστου | Αγρ.Τ.Μ. |
14. | ΚΟΤΑΝΤΑΚΗΣ Φίλιππος του Δημητρίου | Π.Μ. |
15. | ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ Παναγιώτης του Κωνσταντίνου | Π.Μ. |
16. | ΜΑΛΛΙΟΣ Αλέξανδρος του Βασιλείου | Π.Μ. |
17. | ΜΑΣΙΚΑΣ Νικόλαος του Δημητρίου | Π.Μ. |
18. | ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ Χρήστος του Δημητρίου | Π.Μ. |
19. | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Γεράσιμου | Π.Μ. |
20. | ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ Χρήστος του Ευάγγελου | Π.Μ. |
21. | ΧΑΡΔΑΛΙΑ Χριστίνα του Ιωάννη | Αγρ.Τ.Μ. |
Β. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα |
1. | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ευάγγελος του Βασιλείου | Π.Μ. |
2. | ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου | Α.Μ. |
3. | ΠΑΠΑΣΑΪΚΑΣ Βασίλειος του Δημητρίου | Π.Μ. |
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα |
1. | ΒΑΖΟΥΚΗΣ Ανδρέας του Σωτηρίου | Π.Μ. |
2. | ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ Αθανάσιος του Κωνσταντίνου | Π.Μ. |
α/α | Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα |
1. | ΚΙΤΣΑΚΗΣ Σταύρος του Χρήστου | Αγρ.Τ.Μ. |
2. | ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΤΣΑΜΠΑΛΑ Αικατερίνη του Εμμανουήλ | Α.Μ. |