Αθλητισμός

Τα αποτελέσματα του 5ου Λαϊκού Αγώνα Δρόμου «Άγιος Αρτέμιος»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 26 Απριλίου 2015 Ώρα 11:00΄ο 5ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου «Άγιος Αρτέμιος» 8 χλμ

Οι τρεις πρώτοι άνδρες που τερμάτισαν

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

1ος

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

AGR RUN TEAM

1997

28.25΄΄

2ος

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

AGR RUN TEAM.

2002

29.38΄΄

3ος

ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

1982

29.51΄΄

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Οι τρεις πρώτες γυναίκες που τερμάτισαν

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

1ος

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Νίκη

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝ.

1982

34.46’’

2ος

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Βασιλική

Γ.Α ΑΓΡΙΝΙΟΥ

2001

36.38’’

3ος

ΖΩΝΑΡΑ Άννα

AGR RUN TEAM.

1971

37.05’’

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

Α) ΠΡΩΤΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ (Εν ενεργεία εκτός γενικής κατάταξης)

ΚΑΡΑΓΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

34.31

1967

AGR RUNNING TEAM

Β) ΠΡΩΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ(Εν ενεργεία εκτός γενικής κατάταξης)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

Α/Α

ΑΡΙΘΜΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ή

ΣΧΟΛΕΙΟ

 

46

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

28.25

1997

AGR RUNNING TEAM

 

47

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

29.38

2002

AGR RUNNING TEAM

 

62

ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29.51

1982

Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

39

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

30.08

1970

AGR RUNNING TEAM

 

35

ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

31.55

1967

AGR RUNNING TEAM

 

43

ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

32.13

1966

AGR RUNNING TEAM

 

4

ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

32.19

1975

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

138

ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΜΗΧΑΙΛ

33.02

1985

Σ.Δ.Υ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

109

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

33.27

1968

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

6

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

34.05

1969

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

105

ΚΟΥΓΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

34.13

1982

Σ.Δ.Υ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

34

ΚΑΡΑΓΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

34.31

1967

AGR RUNNING TEAM

 

30

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ

34.46

1982

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

24

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

34.46

1963

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

44

ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

34.54

1972

AGR RUNNING TEAM

 

103

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

35.03

1988

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

14

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

35.11

1960

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

22

ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

35.18

1961

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

102

ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

35.26

1984

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

110

ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

35.47

1998

Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

95

ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

35.58

1966

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

135

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

35.58

1983

Γ.Ε ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

153

ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

36.03

1980

LEPANTO

 

11

ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

36.38

1974

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

12

ΚΥΡΙΛΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

36.38

1965

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

155

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

36.38

2001

Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

75

ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

36.40

1990

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

119

ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

36.46

1983

Σ.Δ.Υ Ι .Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

33

ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ

37.05

1971

AGR RUNNING TEAM

 

128

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΡΤΙΛ

37.27

1994

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

18

ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

37,36

1976

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

139

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

37.40

1953

Σ.Δ.Υ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

 

66

ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

37.50

1972

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

5

ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ

37.50

1966

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

38

ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

38.03

1988

AGR RUNNING TEAM

 

31

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

38.03

1995

AGR RUNNING TEAM

 

154

ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

38.10

1984

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

1

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

38.17

1969

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

131

ΞΟΥΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

38.18

1976

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

165

ΑΜΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

38.19

1982

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

85

ΜΕΡΤΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

38.22

1998

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

140

ΦΑΣΟΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

38.39

1990

Σ.Δ.Υ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

146

ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

38.39

2001

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

7

ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

38.39

1967

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

166

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

38.39

1955

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

32

ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

35.53

1971

AGR RUNNING TEAM

 

159

ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

39.00

1995

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

97

ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

39.05

1969

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

98

ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

39.06

1969

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

115

ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

39.07

1963

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

104

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

39.33

1988

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

144

ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

39.43

1988

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

175

ΠΙΣΤΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

39.43

1967

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

26

ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

39.54

1970

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

112

ΖΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

40.04

1984

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

113

ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

40.04

1984

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

68

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

40.04

1966

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

63

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

40.19

1984

Σ.Δ.Υ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 

20

ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

40.30

1969

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

28

ΧΑΜΠΕΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

40.35

1972

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

17

ΜΙΚΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

40.35

1964

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

145

ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

40.40

1984

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

132

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

41.05

1956

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

124

ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

41.39

1972

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

147

ΚΛΕΦΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΔΙΔ

41.50

1960

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

48

ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

41.53

1980

AGR RUNNING TEAM

 

21

ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

42.47

1950

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

89

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

42.47

1997

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

82

ΘΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

42.47

1985

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

122

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

42.50

1976

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

70

ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

42.56

1976

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

19

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

43.02

1956

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

92

ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

43.12

1973

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

40

ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ

43.16

1977

AGR RUNNING TEAM

 

61

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

43.39

1990

80ΟΣ ΛΟΧΟΣ ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ

 

8

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

43.39

1963

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

67

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

43.48

1967

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

133

ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

43.48

1959

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

58

ΤΖΟΒΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

43.56

1999

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

160

ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43.59

1980

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

49

ΦΟΥΚΑ ΑΓΑΘΗ

44.01

1999

AGR RUNNING TEAM

 

84

ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

44.03

1986

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

 

79

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

44.03

1987

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

169

ΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

44.10

1966

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

152

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

44.16

1969

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

137

ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

44.16

1974

ΤΙΤΟΡΜΟΣ ΤΑΕΚWONDO

 

36

ΚΟΚΟΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

44.31

1971

AGR RUNNING TEAM

 

111

ΣΩΧΩΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

44.41

1976

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

136

ΓΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

45.00

1982

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

78

ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

45.10

1977

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

108

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

45.17

1975

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

56

ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

45.35

2002

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

117

ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

45.40

1973

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

25

ΠΙΣΣΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

45.50

1970

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

27

ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

45.50

1959

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

114

ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

46.00

1939

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

134

ΖΟΧΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

46.46

1989

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

174

ΚΑΤΣΙΟΥΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

47.05

1997

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

91

ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

47.10

2002

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

118

ΓΚΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

47.53

1972

AGR RUNNING TEAM

 

76

ΡΟΥΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

49.00

1999

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

123

ΚΡΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

49.00

2000

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

74

ΝΑΤΣΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

49.30

1967

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

120

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

49.30

1963

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

143

ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

49.30

1979

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

71

ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

49.30

1963

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

88

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

49.30

2003

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

171

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ

49.40

1971

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

126

ΔΕΡΤΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

49.40

1973

AGR RUNNING TEAM

 

90

ΜΠΕΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

49.45

2004

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

69

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

49.50

1973

ΑΠΟΣΠ 132 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ ΜΑΧΗΣ

 

99

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

49.50

1960

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

100

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

49.50

1964

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

64

ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50.30

1957

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

107

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

50.30

1942

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

 

151

ΣΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

51.51

1959

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

149

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

52.10

2001

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

158

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

52.10

2001

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

150

ΜΠΩΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

52.11

1995

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

53

ΔΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

52.11

2003

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

127

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

52.13

1989

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

52.20

1976

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

2

ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

53.30

1967

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

167

ΚΑΡΥΤΣΑ ΧΡΥΣΑ

53.30

1963

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

93

ΤΣΙΛΙΜΠΩΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

54.25

2002

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

101

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

54.26

1967

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

129

ΚΕΚΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

54.26

1963

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

141

ΜΠΑΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

54.26

1983

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

73

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

54.26

1975

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

148

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ

54.26

2002

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

173

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

55.20

2004

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

172

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

55.20

1961

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

15

ΚΟΛΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

55.30

1970

Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

156

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

55.30

1962

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

81

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

55.30

1995

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

83

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

55.30

1997

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

86

ΠΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ

55.30

1998

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

164

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

55.40

1960

I.P.A ΤΟΠΟΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

 

178

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

56.16

2005

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

157

ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

56.24

1962

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

121

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

56.25

1978

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

94

ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

56.40

2001

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

57

ΣΟΜΠΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

56.40

2002

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

161

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

56.48

2001

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

170

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

56.48

2000

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

70

ΚΑΡΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

57.40

1995

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

142

ΖΑΦΕΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

57.57

1986

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

162

ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

59.30

2001

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

51

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

59.34

2001

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

 

130

ΚΕΚΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1.00.20

1953

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

106

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1.01.10

1990

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

59

ΤΖΟΒΟΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1.01.20

1999

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

 

55

ΠΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

1.01.20

2001

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

 

52

ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ ΜΑΙΡΗ

1.01.20

1998

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

 

54

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

1.02.22

1999

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

 

50

ΑΡΓΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1.02.22

2002

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΑΤΑΚΟΥ

 

177

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1.02.49

2002

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

176

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

1.02.49

2003

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

87

ΑΥΓΕΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ

1.02.49

2003

ΠΥΓΜΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

 

168

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1.03.00

1957

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

163

ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1.11.23

1970

ΟΡΕΙΒ. ΣΥΛ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

125

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1.11.29

1986

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close