Παναιτωλικος

Super League: Το πρόγραμμα μέχρι και την 34η αγωνιστική

ÐÑÅÌÉÅÑÁ ÃÉÁ ÔÏÍ ÐÁÍÁÉÔÙËÉÊÏ ÊÏÍÔÑÁ ÓÔÏÍ ÐÁÍÁÈÇÍÁÚÊÏ ÓÔÏ ÉÓÔÏÑÉÊÏ ÃÇÐÅÄÏ ÔÇÓ ËÅÙÖÏÑÏÕ ÁËÅÎÁÍÄÑÁÓ.ÓÁÉÆÏÍ SUPERLEAGUE 2013-2014.Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League ΟΠΑΠ (26η-34η αγωνιστική) για την περίοδο 2013-2014.

26η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Σάββατο 22/02/14ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ15:00
Σάββατο 22/02/14ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”17:15
Σάββατο 22/02/14Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΣΤΑΔΙΟ “Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”19:30
Κυριακή 23/02/14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ“ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”15:00
Κυριακή 23/02/14ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ17:15
Κυριακή 23/02/14ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ17:15
Κυριακή 23/02/14ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ17:15
Κυριακή 23/02/14Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ19:30
Δευτέρα 24/02/14Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΟ.Α.Κ.Α.19:30

27η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Σάββατο 01/03/14SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣSKODA ΞΑΝΘΗ AREN15:00
Σάββατο 01/03/14ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ17:15
Σάββατο 01/03/14ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”19:30
Κυριακή 02/03/14ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ15:00
Κυριακή 02/03/14ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ“ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”17:15
Κυριακή 02/03/14ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ17:15
Κυριακή 02/03/14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ17:15
Κυριακή 02/03/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”19:30
Δευτέρα 03/03/14ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ19:30

28η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Σάββατο 08/03/14Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΔΙΟ “Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”15:00
Σάββατο 08/03/14SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣSKODA ΞΑΝΘΗ ARENA17:15
Σάββατο 08/03/14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ“ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”19:30
Κυριακή 09/03/14ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ15:00
Κυριακή 09/03/14ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”17:15
Κυριακή 09/03/14ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ17:15
Κυριακή 09/03/14ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔ.Α.Κ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ17:15
Κυριακή 09/03/14Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ19:30
Δευτέρα 10/03/14Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΒΕΡΟΙΑΟ.Α.Κ.Α.19:30

29η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Σάββατο 15/03/14ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ15:00
Σάββατο 15/03/14Ο.Φ.Η. – ΑΠΟΛΛΩΝΣΤΑΔΙΟ “Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”17:15
Σάββατο 15/03/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”19:30
Κυριακή 16/03/14ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ15:00
Κυριακή 16/03/14ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ“ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”17:15
Κυριακή 16/03/14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ17:15
Κυριακή 16/03/14ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ17:15
Κυριακή 16/03/14ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”19:30
Δευτέρα 17/03/14ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ19:30

30η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Σάββατο 22/03/14ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ15:00
Σάββατο 22/03/14ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣΔ.Α.Κ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ17:15
Σάββατο 22/03/14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ“ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”19:30
Κυριακή 23/03/14Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ15:00
Κυριακή 23/03/14SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣSKODA ΞΑΝΘΗ ARENA17:15
Κυριακή 23/03/14ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ17:15
Κυριακή 23/03/14ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ17:15
Κυριακή 23/03/14Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Ο.Φ.Η.Ο.Α.Κ.Α.17:15
Κυριακή 23/03/14ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ19:30

31η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Τετάρτη 26/03/14ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ15:00
Τετάρτη 26/03/14ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”17:15
Τετάρτη 26/03/14Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΣΤΑΔΙΟ “Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”17:15
Τετάρτη 26/03/14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ17:15
Τετάρτη 26/03/14ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ17:15
Τετάρτη 26/03/14ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ“ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”19:30
Τετάρτη 26/03/14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ“ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”19:30
Πέμπτη 27/03/14ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ17:15
Πέμπτη 27/03/14ΑΠΟΛΛΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”19:30

32η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Σάββατο 29/03/14ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ15:00
Σάββατο 29/03/14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ17:15
Σάββατο 29/03/14ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ19:30
Κυριακή 30/03/14Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ15:00
Κυριακή 30/03/14ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ17:15
Κυριακή 30/03/14ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ17:15
Κυριακή 30/03/14ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΔ.Α.Κ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ17:15
Κυριακή 30/03/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”19:30
Δευτέρα 31/03/14SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣSKODA ΞΑΝΘΗ ARENA19:30

33η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Κυριακή 06/04/14ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ“ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ”19:00
Κυριακή 06/04/14ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ“ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ”19:00
Κυριακή 06/04/14ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ19:00
Κυριακή 06/04/14Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΟ.Α.Κ.Α.19:00
Κυριακή 06/04/14Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗΣΤΑΔΙΟ “Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”19:00
Κυριακή 06/04/14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ“ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ”19:00
Κυριακή 06/04/14ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ19:00
Κυριακή 06/04/14Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ19:00
Κυριακή 06/04/14ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ19:00

34η αγωνιστική

HμέραΑγώναςΓήπεδοΏρα
Κυριακή 13/04/14ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ“ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ”19:00
Κυριακή 13/04/14ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ19:00
Κυριακή 13/04/14ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ19:00
Κυριακή 13/04/14ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ19:00
Κυριακή 13/04/14ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΣΤΑΔΙΟ “Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ”19:00
Κυριακή 13/04/14ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ19:00
Κυριακή 13/04/14ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΔ.Α.Κ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ19:00
Κυριακή 13/04/14ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ19:00
Κυριακή 13/04/14SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣSKODA ΞΑΝΘΗ ARENA19:00

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Διαβάστε Επίσης

Back to top button