sliderΡοή Αποτελεσμάτων ΕκλογώνΡοή Ειδήσεων

Οι σταυροί των υποψήφιων Συμβούλων για το Τοπικό Συμβούλιο Αγρινίου

Αναρτήθηκαν στο Πρωτοδικείο του Αγρινίου, οι σταυροί προτίμησης των υποψήφιων Συμβούλων για το Τοπικό Συμβουλιο της Κοινότητας Αγρινίου.

Για την Κοινότητα υπήρχαν τέσσερις συνδυασμοί από τις παρατάξεις του Γ. Παπαναστασίου, της Χρ. Σταρακά, του Στ. Καμμένου και της Λαϊκής Συσπείρωσης.

Να σημειωθεί πως δεν έχει ακόμη αποσαφηνιστει το πόσες έδρες καταλαμβάνει ο κάθε συνδυασμός, στο 11μελές Τοπικό Συμβούλιο.

Αναλυτικά:

Αγρίνιο- Νέα Αρχή, Τόπος να ζεις

Βλάχου Φωτεινή 1656
Μποκώρος Κώστας 1466
Παρμάκης Γιώργος 1430
Καββαδίας Θεόδωρος 1126
Κουτσούκη Αγγελική 851
Βελούδας Πέτρος 830
Τσόλκα Παναγιώτα 726
Τζογάνης Γρηγόριος 690
Διώτης Αποστόλης 689
Ντελή Ξανθή 540
Γκουρνέλου Γεωργία 523
Σάββας Αθανάσιος 404
Μυρισιώτη Ιωάννα 351
Κολιροπούλου Αντωνία 239

Αγρίνιο Μπορείς

Τζογάνης Αντώνης 803
Γράβαλου – Καζαντζή Στέλλα 621
Ζαρκαδούλας Νίκος 607
Γιαννακόπουλος Βασίλης 552
Σαμψώνα Θεοδώρα 552
Τσιλιγιάννης Βασίλης 535
Τσάικου Γεωργία 413
Τσακαρδάνος Νίκος 403
Περπερής Νίκος 387
Καλλέργης Ηλίας 379
Σκανδάλου-Μέρκου Αικατερίνη 363
Σουμέλη Χαρά 269
Γιαννούλη- Βελή Βασιλική 250
Κοκώνης Δημήτρης 192
Θεοδωσίου Χαράλαμπος 166
Καλαμίδα – Κοντογιώργου Ελένη 125
Κοκορώνης Κώστας 112

Λαϊκή Συσπείρωση

Αλεξά Δήμητρα 404
Κατσακιώρης Σπύρος 287
Τζερτζεμέλης Κων/νος 266
Κοντούλης Σωκράτης 244
Μελάς Ιωάννης 235
Τσατσαρώνης Χρήστος 204
Ξαξίρη Ζωίτσα 166
Αλεξάς Παναγιώτης 158
Λούντζης Χαράλαμπος 149
Νικολάου Ιωάννα 141
Μπαρτσώκα Χρυσούλα 140
Μπεκιάρης Νίκος 123
Τάτση Κων/να 121

Ανεξάρτητη Ενωτική Πρωτοβουλία

Γερούτης Αθανάσιος 337
Τσιούνη Ανδριάνα 290
Καλαντζή Μαρίνα 270
Κίτσος Επαμεινώνδας 214
Κληρονόμος Θεόδωρος 209
Διώτης Νίκος 164
Τζερεμές Κώστας 166
Μπερτάνη Ευσταθία 91
Νίκου Αναστασία 82
Μπαζούλας Παναγιώτης 64
Παπαπορφυρίου Χρήστος 35

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ετικέτες

Σχολίασε

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close