sliderΡοή Αποτελεσμάτων ΕκλογώνΡοή Ειδήσεων

Τα επίσημα αποτελέσματα των σταυρών όλων των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων Αγρινίου

Έχει ολοκληρωθεί η καταμέτρηση των σταυρών των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων στον δήμο Αγρινίου και επίκειται η ανάρτηση τους από το Πρωτοδικείο Αγρινίου.

Το agriniopress.gr, παρουσιάζει αναλυτικά, όλα τα στοιχεία, ανά εκλογικό τμήμα, όλων των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων, όλων των παρατάξεων:

Δείτε παρακάτω το αναλυτικό αποτέλεσμα των εκλογών, ανά παράταξη και ανά Εκλογικό Τμήμα:

Γιώργος Παπαναστασίου

ΑΓΡΙΝΙΟ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΓΓΕΛΗ Βασιλική (Βίκυ)              424
ΑΔΑΜΗΣ Σπυρίδων                    1119

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ            158
ΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ Πηνελόπη (Πάολα)   95
ΓΚΟΥΝΤΑΣ Χρήστος                  1146
ΓΚΡΙΖΗΣ Νικόλαος                      1888
ΖΑΡΚΑΒΕΛΗΣ Χρήστος              1185
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ Ανδρέας          1516
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Κωνσταντίνος        1593
ΚΑΜΒΙΣΙΟΥ Ευγενία – Ματίνα      143
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ Αλεξάνδρα (Αλέκα)   253
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ Αικατερίνη (Ινα)   612
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ Κωνσταντίνος           248
ΚΑΤΣΙΦΑΣ Γεώργιος                     448
ΚΟΚΩΝΗΣ Αλέξανδρος                 491
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ Γεώργιος          347
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ Παναγιώτης    568
ΜΑΚΡΗ Ανθούλα   590
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ Δημήτριος    786
ΜΠΑΡΔΑΚΗ Αλεξάνδρα       192
ΜΠΙΡΚΟΥ Μαρία        250
ΝΑΣΟΡ Ευθυμία (Μιμή)  241
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ      223
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μαρία   1425
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Βασιλική  195

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 290
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Φώτιος       894
ΠΑΠΠΑΣ Γεώργιος         795
ΠΕΡΕΠΗ Λεωνή        505
ΠΙΣΤΙΩΛΗ – ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ Όλγα       612
ΠΟΛΟΝΥΦΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΥ)        505
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Δήμητρα           402
ΣΑΡΑΚΗΣ Κωνσταντίνος       777
ΣΚΑΡΤΣΑΡΗΣ Ανδρέας           767
ΣΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος (Μίμης)         1241
ΣΤΟΥΠΑΣ Παναγιώτης                  1106
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ Χρυσούλα     808
ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ Κωνσταντίνος          1484
ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ιωάννης              2219
ΦΑΤΟΥΡΟΣ Αριστείδης       607
ΦΛΩΡΟΣ Σπυρίδων               1348
ΦΩΤΑΚΗΣ Βασίλειος                  1347

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ
 Δ.Ε. Αγγελοκάστρου
ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ Δημήτριος 440
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ Παναγιώτης 585
Δ.Ε. Αρακύνθου
ΒΑΛΜΑΝΤΩΝΗ Ελένη    345
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ιωάννης       1326
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ Φώτιος         443
Δ.Ε. Θεστιέων
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος     712
ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ανδρέας                   314
ΚΑΤΣΟΥΠΗ Χριστίνα             274
ΛΕΡΗΣ Κωνσταντίνος             293
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χριστόφορος     961
Δ.Ε. Μακρυνείας
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Βασίλειος               882
ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος       886
ΜΠΕΣΙΝΗΣ Θωμάς                       374
Δ.Ε. Νεάπολης
ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ Κωνσταντίνος               954
ΛΙΟΥΠΡΑΣ Κωνσταντίνος                     866
ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ουρανία                         636
Δ.Ε. Παναιτωλικού
ΓΡΙΒΑΣ Ευθύμιος           1135
ΣΒΑΡΝΙΑ Ειρήνη                 911
Δ.Ε. Παραβόλας
ΚΑΠΕΡΔΑΣ Βασίλειος                992
ΚΟΛΟΒΟΣ Σωτήριος                    988
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Άννη           133
Δ.Ε. Παρακαμπυλίων
ΒΡΑΧΩΡΙΤΗΣ Κωνσταντίνος           647
ΣΟΦΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος                728
Δ.Ε. Στράτου
ΜΕΛΙΑΔΗΣ Γεώργιος                     1773
ΜΠΑΡΟΥΧΑ Κωνσταντίνα              174
ΠΑΤΣΗ Βασιλική                            224
ΦΡΑΓΚΟΥ Γεωργία              29
ΦΩΤΑΚΗ Θεοδώρα           633

«AΓΡΙΝΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ»

Χριστίνα Σταρακά

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

1 Αγγελοκωστόπουλος Ιωάννης  664
2 Αθανασάκης Λεωνίδας 654
3 Αλεξάς Κωνσταντίνος 278
4 Αλεξοπούλου-Καμμένου Φωτεινή        541
5 Αραχωβίτης Ελευθέριος Ειδικός        786
6 Βίτσας Βασίλειος 281
7 Γαλαζούλα Μαρία                          682
8 Γιάκου Μαριάνθη 206
9 Γιαννακά Αμαλία Μηχανικός          827
10 Δημητρέλη – Ντούρμα Μαρία  248
11 Δρακόπουλος Ηλίας 327
12 Ζαρκάδα Χριστίνα 337
13 Καλλιμάνης Ιωάννης 397
14 Καραγκούνη Βασιλική 725
15 Καψάλης Παναγιώτης 944
16 Κολοβού – Μάλαινου Γεωργία 239
17 Κορδολαίμης Χρήστος                1175
18 Κοσμά Παναγιώτα 139
19 Κουτσογιάννου Σωτηρία 593
20 Κουτσουπιάς Κωνσταντίνος 500
21 Κραβαρίτη Ευαγγελία                834
22 Λαϊνά – Τσόλκα Κωνσταντίνα 317
23 Λιούμη Αγαθή                   421
24 Μαχαλιώτης Ευάγγελος         253
25 Μπελεβώνης Γεράσιμος      1317
26 Νάκας Παναγιώτης               446
27 Παπαευθυμίου Κωνσταντίνος  820
28 Πατσιαλός Στέφανος                 365
29 Πιστιόλη Χρυσούλα                  260
30 Ποσοτίδης Κωνσταντίνος             136
31 Ράπτη – Λιόκαυτου Χρυσούλα            89
32 Σαράκης Φώτιος                        307
33 Σερπάνου Μαργαρίτα                         688
34 Σταθοπούλου Χριστίνα                           595
35 Στραβοδήμος Γεώργιος                      153
36 Τσινιάς Γεώργιος                   459
37 Τσιούνη Μαρία                       120
38 Υφαντής Ηλίας                        413
39 Φούντας Νικόλαος                            397
40 Χαρδαλιά Χαρίκλεια                    146

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
1 Μπούζας Ευστάθιος 445
2 Τσίνας Ιωάννης 314

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ
1 Θεοδωρόπουλος Νικόλαος            756
2 Παπαδόπουλος Θεόδωρος               607
3 Σαλάππα Ευσταθία                             267

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ
1 Μπεκούλης Δημήτριος                            308
2 Ντίνος Νικόλαος                           413
3 Ράπτης Ευθύμιος                            637
4 Σιδέρη Σπυριδούλα                               495
5 Τσιούνη – Πρωτόγερου Αφροδίτη                  128

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ
1 Ζώης Δημήτριος                               618
2 Καζανάς Κωνσταντίνος                           407
3 Οικονόμου Ζαχαρούλα                            174

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 Καραπιπέρης Κωνσταντίνος                           659
2 Μήτσου Χρήστος                                411
3 Σιάμου – Μολώνη Χριστίνα                        331

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
1 Μαστρογιάννη Αρετή                         172
2 Μπαλάσκας Βασίλειος                          512

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
1 Κουμάσης Δημήτρης                              542
2 Παπαχρήστος Ηλίας                                  734
3 Σελιμάς Λάμπρος                                  345

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ
1 Μπιτσικώκος Γεώργιος                          466
2 Σταθοκώστας Δημήτριος                            552

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΤΟΥ
1 Βαμβακάς Νικόλαος                               752
2 Καραΐσκου Αγγελική                              230
3 Κουτρομάνος Χρήστος                        820
4 Πριοβόλου Γεωργία                            129
5 Τσέπα Ιωάννα                                139

 «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

Σταύρος Καμμένος

Εκλογική Περιφέρεια Αγγελοκάστρου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγγελοκάστρου)
Ονοματεπώνυμο
ΜΠΟΜΠΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΟΑΝΑ) του Χρήστου    83
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου          174

Εκλογική Περιφέρεια Αγρινίου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αγρινίου)
Ονοματεπώνυμο
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου        243
ΓΕΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου                162
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩ του Παναγιώτη              168
ΓΚΕΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνα                85
ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου              168
ΓΡΙΒΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Νικολάου              63
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Χρήστου           615
ΖΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ιωάννη                        643
ΖΩΝΑΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη                         97
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου                   236
ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΚΑΠΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γρηγορίου               94
ΚΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου                   117
ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου                    103
ΚΑΠΝΙΑΡΗ ΝΙΚΗ του Δημητρίου                 119
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου              289
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου                    155
ΚΟΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου                      84
ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου                    66
ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου             982
ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Κωνταντίνου                210
ΛΙΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥΛΑ του Νικολάου              281
ΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αλεξάνδρου                204
ΜΕΝΤΖΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Γεωργίου                    483
ΜΠΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου                      153
ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου                 280
ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΑΝΝΑ του Φιλίππου                          67
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Ηλία                          143
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Περικλή                113
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου            52
ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευαγγέλου                      30
ΣΑΚΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου            72
ΣΑΡΙΣΑΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Χαραλάμπους         153
ΣΚΑΛΛΑΣ ΡΙΓΚΕΡΣ του Σάμι                       24
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου                151
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου        292
ΣΦΥΡΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου             468
ΤΣΑΓΚΡΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του Ιωάννη                  140
ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Κωνσταντίνου             141
ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου                     249
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παναγιώτη                 150

Εκλογική Περιφέρεια Αρακύνθου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Αρακύνθου)
Ονοματεπώνυμο
ΒΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη                107
ΚΟΚΟΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Διονυσίου             31
ΣΤΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου                  202

Εκλογική Περιφέρεια Θεστιέων
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Θεστιέων)
Ονοματεπώνυμο
ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου              112
ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Παναγιώτη              114
ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου                  131
ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη               302
ΨΕΙΜΑΔΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Νικολάου                   437

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυνείας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Μακρυνείας)
Ονοματεπώνυμο
ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου           64
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου      30
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους      31

Εκλογική Περιφέρεια Νεάπολης
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Νεάπολης)
Ονοματεπώνυμο
ΜΗΤΣΟΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του Βασιλείου          196
ΜΟΛΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου               320
ΝΤΕΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Παναγιώτη                  90

Εκλογική Περιφέρεια Παναιτωλικού
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παναιτωλικού)
Ονοματεπώνυμο
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη                       114
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου                     132

Εκλογική Περιφέρεια Παραβόλας
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Παραβόλας)
Ονοματεπώνυμο
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Βασιλείου            176
ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του Βύρωνα                166
ΜΕΡΕΓΚΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου          117

Εκλογική Περιφέρεια Παρακαμπυλίων
(Υποψήφιοι Δημοτικοί ΣύμβουλοιΠαρακαμπυλίων)
Ονοματεπώνυμο
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου              259
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Θεοδώρου                   142

Εκλογική Περιφέρεια Στράτου
(Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Στράτου)
Ονοματεπώνυμο
ΑΣΗΜΑΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ του Γεωργίου                       61
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη                 277
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου                   106
ΜΠΕΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευαγγέλου                      43
ΠΟΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη                        172

«Ο ΤΌΠΟΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ»

Nικόλαος Καζαντζής

ΑΒΡΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 164
ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΜΑΡΙΑ 114
ΑΛΠΕΝΤΖΟΥ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 188
ΑΝΔΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 53
ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 107
ΒΕΛΑΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 397
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 383
ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) 299
ΖΑΦΕΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 354
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 242
ΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 506
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 171
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ – ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 32
ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) – ΑΛΦΡΕΔΟΣ 260
ΚΑΡΤΕΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ 81
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 198
ΚΑΨΑΛΗ – ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) 71
ΚΟΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 75
ΚΟΥΚΟΣΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΙΡΚΗ) 107
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ευαγγελία (Λίτσα) 60
ΛΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 25
ΜΑΝΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 90
ΜΑΝΤΑ – ΡΑΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 37
ΜΑΡΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 114
ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 402
ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ Μαρία 32
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 173
ΜΟΥΡΚΟΒΙΤΗ ΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 31
ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 157
ΜΠΑΡΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΤΕΡΗΣ) 30
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ – ΤΣΙΑΒΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 58
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) 154
ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 154
ΜΠΡΟΥΤΑ – ΓΡΑΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 149
ΝΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 267
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 223
ΠΑΤΣΙΑΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 68
ΠΕΤΡΟΤΖΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 42
ΠΙΣΤΙΟΛΑ ΛΟΥΚΙΑ 74
ΠΛΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 57
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 69
ΣΑΓΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 204
ΣΑΛΑΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 215
ΣΑΡΡΑ – ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 164
ΣΕΛΙΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 143
ΣΙΑΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 76
ΣΙΟΡΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 39
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 158
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ Φώτιος 64
ΣΤΡΕΜΜΕΝΟΥ ΖΩΗ 144
ΣΩΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 32
ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 123
ΤΟΥΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) 103
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΦΑΝΗ 144
ΤΣΑΝΤΟΥΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 210
ΤΣΕΛΙΟΣ Βασίλειος 188
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ 164
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 38
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 365
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 185
ΦΕΛΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 111
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) 62

Στέλιος Μερμίγκης

«Ανυπότακτο Αγρίνιο»

1. Γερολιμίνη Νικολέτα του Ανδρέα 60
2. Γιαπράκης Γιάννης του Αναστασίου 113
3. Γίδαρης Κων/νος του Λάμπρου 50
4. Γκουρνέλος Ανδρέας του Παναγιώτη 95
5. Δίπλα Γεωργία του Σπυρίδωνα 33
6. Δρακόπουλος Γιάννης του Σπυρίδωνα 11
7. Ζαραβίνας Μιχάλης του Σωκράτη 160
8. Κακαές Φώτης του Βάιου 44
9. ΚαλαΪτζοπούλου Ηλέκτρα του Αποστόλου 86
10. Καραγεώργου Γιώτα του Μιχαήλ 33
11. Καραγιαννόπουλος Χρήστος του Κων/νου 34
12. Κατσακιώρη Λέτα του Παντελή 102
13. Κατσακιώρης Πάνος του Παντελή 82
14. Κατσαρού Μέλπω του Λάμπρου 64
15. Κατσιπάνος Γιώργος του Βασιλείου 70
16. Κατσιπάνου Μάγδα του Βασιλείου 33
17. Κολοβού Ελένη του Κων/νου 65
18. Κουτσομπίνα Κων/λα του Γεωργίου 44
19. Κρικοχωρίτη Ερμιόνη του Ευάγγελου 18
20. Λαμπροκωστόπουλος Γιάννης (Αντάρας) 16
21. Λαμπροκωστοπούλου Θωμαΐς του Ιωάννη 15
22. Λιόντου Κατερίνα του Μάρκου 30
23. Μάγου Γεωργία του Γεωργίου 8
24. Μακρυγιάννης Ηλίας του Χρήστου 15
25. Μερμίγκης Στέλιος του Ιωάννη 357
25. Μπαζώρας Γιάννης του Γεωργίου 43
26. Μπακογιάννη Γιάννα του Ελευθερίου 40
27. Μοσχονά Αλέκα του Χρήστου 91
28. Μπισδούνης Λάμπρος του Σπυρίδωνα 25
29. Νείλας Γιάννης του Παύλου 113
30. Νταγιάντα Ροδάνθη του Ηλία 44
31. Ξανθοπούλου Βίκυ του Γρηγορίου 50
32. Ξανθοπούλου Ελενα του Νικολάου 23
33. Παπαζήση Χάιδω του Παναγιώτη 20
34. Πατούλας Ηλίας του Κων/νου 24
35. Πελέκης Βασίλης του Δημητρίου 80
36. Πρέντζας Δημήτρης του Χαραλάμπου 87
37. Σιαμπαλή Χρυσούλα του Χρήστου 20
38. Σπυρέλη Βάγια του Στεφάνου 82
39. Σωτηροπούλου Αφροδίτη του Λάμπρου 27
40. Ταμπάκης Χάρης του Βασιλείου 64
41. Τζελαλίδης Γιώργος του Γρηγορίου 26
42. Τζωρτζοπούλου Ξανθή – Ευστρατίου 52
43. Τηλιγάδας Λευτέρης του Νικολάου 101
44. Τσοβόλας Λευτέρης του Φωτίου 40
45. Φραγκοπούλου Γιαννούλα του Ευθυμίου 65
46. Φραγγούλης Λεωνίδας του Γεωργίου 88

Καραμητσόπουλος Γεώργιος

«Συμμαχία Πολιτών»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
1 Κάππας Γεράσιμος του Δημητρίου 11

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
1 Λανοπούλου Μαρία του Κωνσταντίνου 79
2 Κουκούλης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου 74
3 Χριστοδούλου-Μαρνέζου Πηνελόπη (Πόπη) του Χρήστου 60
4 Παμποράκης Εμμανουήλ του Πασχάλη 57
5 Τσίντζου (Ροζίκ) Μαριάνα του Αθανασίου 57
6 Σβίγγου Σπυριδούλα του Ιωάννη 53
7 Μάης Δημήτριος του Κωνσταντίνου 51
8 Χαροκόπος Αλέξανδρος του Παναγιώτη 51
9 Βαμβακά – Φεγγούλη Ελεάνα του Πέτρου 49
10 Οικονόμου Μιχαήλ του Βασιλείου 39
11 Σταυρέλου (Γερούκη) Σοφία του Φωτίου 38
12 Βελτσίστας Θωμάς του Νικολάου 31
13 Πολίτη Ρωμαλέα του Μιλτιάδη 31
14 Ταλαμάγκας Βασίλειος του Γεωργίου 30
15 Παπασπυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ανδρέα 25
16 Γκούβελου Παναγιώτα του Δημητρίου 24
17 Σιώρος Νικόλαος του Παναγιώτη 23
18 Σφυρής Κωνσταντίνος του Επαμεινώνδα 20
19 Κουτσοκώστας Νικόλαος του Χριστοφόρου 19
20 Τζουβάρα Βασιλική του Ιωάννη 19
21 Μάντζιου Λαμπρινή του Χρήστου 18
22 Πάστρας Αθανάσιος του Νικολάου 18
23 Κωστοπούλου Μαρία του Ιωάννη 17
24 ΚορδίστεΑριστείρ (Αριστείδης) του Σωτήρ 14
25 Λάσκαρης Θεόδωρος του Παναγιώτη 13
26 Θεοδώρου Βασιλική του Γεωργίου 10
27 Κολλιά Σπυριδούλα του Χαράλαμπου 10
28 Τσοκάντας Χρήστος του Παναγιώτη 7
29 Κόκκινου Αγνή συζ. Σταύρου 4

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΚΥΝΘΟΥ
1 Παπαευθυμίου Ηρακλής του Δημητρίου 44
2 Λανοπούλου Πηνελόπη (Πόπη) του Κωνσταντίνου 36

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΤΙΕΩΝ
1 Νικολάου Νικόλαος του Βασιλείου 27
2 Μπούσδρα Σωτηρία του Φωτίου 24
3 Βελτσίστα Ευαγγελία (Λίτσα) του Νικολάου 23

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΣ
1 Λανόπουλος Θωμάς του Ιωάννη 24
2 Παλαιογιάννη Ζωή του Ιωάννη 9

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1 Καραμητσόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου 41
2 Ιωάννου Ταξιάρχης του Δημητρίου 37

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
1 Σιάμος Ευάγγελος του Σπυρίδωνα 35

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
1 Φραγκούλη Ειρήνη του Χρήστου 31
2 Μαρνέζος Ευάγγελος του Εμμανουήλ 24

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΜΠΥΛΙΩΝ
1 Μιζάλος Βλάσιος του Γεωργίου 18

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ
1 Βαμβακάς Παναγιώτης του Πέτρου 20
2 Αυτζόγλου Παναγιώτης του Αναστασίου 19
3 Πάτσης Ηλίας του Θωμά 4

Τίμος Παπανικολάου

«Λαϊκή Συσπείρωση»

ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 191
ΜΠΑΛΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 91
ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 135
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 331
ΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 138
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39
ΓΚΑΜΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 84
ΓΚΟΥΒΑΣ ΤΑΚΗΣ 84
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 111
ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 301
ΖΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 60
ΚΑΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 114
ΚΑΖΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 62
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 109
ΚΑΡΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 44
ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 276
ΚΑΡΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34
ΚΑΤΣΑΝΤΑ ΞΑΝΘΗ 110
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 45
ΚΑΡΝΑΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 276
ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42
ΚΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96
ΚΟΚΚΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34
ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 70
ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΦΩΤΗΣ 87
ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 42
ΚΥΛΑΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 59
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 59
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 61
ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 75
ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 92
ΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 52
ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 199
ΛΟΥΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 94
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 40
ΜΟΥΤΣΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 28
ΜΟΣΧΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 31
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 15
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 221
ΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 42
ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 128
ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 56
ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ 63
ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25
ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 78
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 59
ΠΑΠΑΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 61
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 18
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 49
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35
ΠΟΣΟΤΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 82
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 110
ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 25
ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 24
ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 104
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 68
ΤΖΟΓΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 61
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 110
ΤΡΙΑΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 34
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 61
ΤΣΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 94
ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 18
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 77
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 26
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 58

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ετικέτες

Σχολίασε

Ένα Σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close