Παναιτωλικος

Πρεμιέρα με ΠΑΟ στη Λεωφόρο

pan-klirosi-superleague1

Δύσκολο ξεκίνημα για τον Παναιτωλικό αφού στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα αντιμετωπίσει τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο.

Την δεύτερη αγωνιστική θα παίξει στο Αγρίνιο κεκλεισμένων των θυρών με τον ΠΑΟΚ.

Οι αγώνες του Παναιτωλικού:

1. Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

2. Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

3. Πανθρακικος – Παναιτωλικός

4. Παναιτωλικός – Εργοτέλης

5. Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

6. Άρης – Παναιτωλικός

7.  Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννενα

8. Απόλλων – Παναιτωλικός

9.  Παναιτωλικός – Καλλονή

10.  Ατρόμητος – Παναιτωλικός

11. Παναιτωλικός – Λεβαδειακος

12.  Ξάνθη – Παναιτωλικός

13.  Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

14.  Παναιτωλικός – Πανιώνιος

15.  Βέροια – Παναιτωλικός

16.  Παναιτωλικος – Πλατανιάς

17.  ΟΦΗ – Παναιτωλικός

pan-klirosi-superleague2

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός

ΟΦΗ-Πανιώνιος

Πλατανιάς-Βέροια

Απόλλων-Άρης

Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ-Σκόντα Ξάνθη

ΑΕΛ Καλλονής-Ολυμπιακός

Ατρόμητος-Εργοτέλης

Λεβαδειακός-Πανθρακικός

2η Αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΒΕΡΟΙΑ – Ο.Φ.Η.

ΑΡΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

Ο.Φ.Η. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΠΟΛΛΩΝ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ

8η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

10η Αγωνιστική

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΡΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

12η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – Ο.Φ.Η.

13η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Ο.Φ.Η.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

SKODA ΞΑΝΘΗ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΡΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

20η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

21η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

24η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

25η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΡΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

26η Αγωνιστική

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΕΡΟΙΑ

27η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

28η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

29η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Ο.Φ.Η. – ΑΠΟΛΛΩΝ

30η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Ο.Φ.Η.

31η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

32η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

33η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

34η Αγωνιστική

ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close