Αθλητισμός

Ποιοί τερμάτισαν στον ”Άγιο Αρτέμιο"

spo-agonas-dromou

Ανακοινώθηκε η κατάταξη των τερματισάντων ανδρών και γυναικών που συμμετείχαν στον 3ο λαϊκό αγώνα δρόμου που οργάνωσε το τοπικό παράρτημα της Διεθνούς Ένωσης Αστυνομικών που έγινε στις 20 Απριλίου. Εντυπωσιακή η επίδοση για 11χρονο μαθητή Δημοτικού που τερμάτισε τρίτος σε 159 συμμετέχοντες!

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗΣ

ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ Ή ΣΧΟΛΕΙΟ

1.    

ΤΟΥΣΕ ΚΩΣΤΑΣ

27.57’’

1990

Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

2.   

ΚΟΚΟΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

29.28’’

1989

ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

3.   

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

30.71’’

2002

2Ο ΔΗΜ.ΣΧ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4.   

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

31.13’’

1970

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

5.   

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

31.47’’

1992

Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

6.   

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

32.02’’

1976

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

7.   

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

32.16’’

1985

PEPPAS COACHING

8.   

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

32.30’’

1961

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

9.   

ΜΠΑΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

32.46’’

1983

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

10.  

ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΗΣ

32.46’’

1956

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

11.  

ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ

32.49’’

1987

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

12.  

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

33.07’’

1989

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

13.  

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

33.25’’

1997

2Ο ΓΕΝ. ΛΥΚ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

14.  

ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

33.28’’

1980

ΛΕΠΑΝΤΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

15.  

ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

33.42’’

1984

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

16.  

ΘΩΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

33.43’’

1985

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

17.  

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

33.47’’

1998

ΙΔ.ΓΥΜΝ.ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΥΣΙΩΤΙΣΣΑ

18.  

ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

33.52’’

1972

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

19.  

ΕΡΑΛΝΤΟ ΟΣΟΓΙΑ

33.53’’

1995

ΓΕΝ.ΛΥΚ.ΓΑΒΑΛΟΥΣ

20.                

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤ.

34.27’’

1956

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

21.  

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛ.

34.49’’

1963

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

22.                

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

34.50’’

2003

1Ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

23.                

ΛΑΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

34.50’’

1981

ΑΝΕΞ.ΑΣΤΑΚΟΣ

24.                

ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

34.50’’

1960

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

25.                

ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΛΗΣ

35.02’’

1975

ΑΝΕΞ.ΑΣΤΑΚΟΣ

26.                

ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

35.40’’

1967

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

27.                

ΤΖΑΦΑΣ ΡΑΛΦ

36.22’’

1997

5Ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

28.                

ΚΡΑΝΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

36.23’’

1974

ΠΥΡ.ΥΠΗΡ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

29.                

ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

36.23’’

1967

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

30.                

ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

36.50’’

2001

1Ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

31.  

ΜΕΡΙΤΣΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

36.56’’

1971

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

32.                

ΣΙΜΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

36.58’’

1972

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

33.                

ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΟΣ

37.10’’

1966

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

34.                

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

37.20’’

1969

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

35.                

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

37.35’’

1974

ΛΕΠΑΝΤΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

36.                

ΤΡΙΜΠΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

37.56’’

1985

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

37.                

ΚΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

37.56’’

1950

ΣΔΥ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

38.                

ΙΒΡΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

38.17’’

1987

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

39.                

ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

38.18’’

1963

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

40.                

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ

38.19’’

1955

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

41.  

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣ.

38.20’’

1965

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

42.                

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

38.20’’

1996

Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

43.                

ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

38.30’’

1971

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

44.                

ΚΥΡΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

38.31’’

1965

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

45.                

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

38.43’’

1996

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

46.                

ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

38.45’’

1972

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

47.                

ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

38.48’’

1976

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

48.                

ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

38.48’’

1977

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

49.                

ΜΑΛΕΣΙΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

38.49’’

1962

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

50.                

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

39.02’’

1967

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

51.  

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

39.03’’

1966

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

52.                

ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

39.04’’

1963

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

53.                

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

39.07’’

1956

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

54.                

ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

39.25’’

1964

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

55.                

ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

39.25’’

1960

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

56.                

ΒΕΛΤΣΙΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

39.27’’

1975

132 ΣΜΗΝ.ΜΑΧΗΣ

57.                

ΣΚΡΙΜΠΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

39.28’’

1969

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

58.                

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

39.37’’

1985

Δ.ΕΑ. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΗΛΕΙΑΣ

59.                

ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

40.25’’

1983

ΤΡΙΤΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

60.                

ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

40.26’’

1969

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

61.  

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

40.27’’

1984

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

62.                

ΡΑΒΔΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

40.35’’

1980

ΟΡΕΙΒΑΤ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

63.                

ΚΛΕΦΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΥΙΔ

40.55’’

1960

ΑΝΕΞ. ΑΓΡΙΝΙΟ

64.                

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

41.15’’

1961

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

65.                

ΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

41.42’’

1966

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

66.                

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

41.52’’

1978

ΑΝΕΞ. ΑΓΡΙΝΙΟ

67.                

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

42.07’’

1986

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

68.                

ΤΣΟΥΝΗΣ ΝΤΙΝΟΣ

42.07’’

1997

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

69.                

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ

42.07’’

1989

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

70.                

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

42.17’’

1977

ΑΝΕΞ.ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

71.  

ΚΑΒΟΥΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

42.18’’

1977

ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛΛ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

72.                

ΠΙΕΡΡΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

42.38’’

1999

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

73.                

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

42.39’’

2006

8Ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

74.                

ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

42.40’’

1976

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

75.                

ΤΣΙΤΣΙΚΑΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

42.55’’

1959

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

76.                

ΚΑΒΑΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡ.

43.00’’

1959

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

77.                

ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

43.07’’

1962

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

78.                

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

43.12’’

1983

Δ.ΕΑ. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΗΛΕΙΑΣ

79.                

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

43.12’’

1999

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

80.                

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

43.16’’

1975

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

81.  

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

43.30’’

1977

Α.Τ. ΠΕΛΩΠΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ

82.                

ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΘΩΜΑΣ

43.34’’

1995

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

83.                

ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΠΑΝΟΣ

43.44’’

2001

1Ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

84.                

ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΟΣ

43.45’’

1973

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

85.                

ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

43.50’’

1939

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

86.                

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΦΩΤΗΣ

43.55’’

1965

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

87.                

ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ

44.19’’

1979

ΛΕΠΑΝΤΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

88.                

ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

44.52’’

1974

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

89.                

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

44.59’’

1971

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

90.                

ΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

45.00’’

1981

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

91.  

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

45.05’’

1968

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

92.                

ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

45.05’’

1967

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

93.                

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

45.34’’

1996

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

94.                

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

45.36’’

2002

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

95.                

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

45.45’’

2002

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

96.                

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

45.52’’

1959

ΣΥΝΤ.ΑΣΤΥΝ.ΑΓΡΙΝΙΟ

97.                

ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ

45.53’’

1980

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

98.                

ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ

45.54’’

1977

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

99.                

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

46.07’’

2001

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

100.             

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

46.08’’

1969

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

101.              

ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

46.08’’

1974

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΓΙΟΥΡΟΤΖΙΠ

102.             

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

46.42’’

2001

1Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

103.             

ΜΠΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

46.43’’

1953

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

104.             

ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΑΝΟΣ

47.04’’

1988

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

105.             

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

47.04’’

1985

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

106.             

ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

47.04’’

1972

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

107.             

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

47.04’’

1984

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

108.             

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

47.06’’

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

109.             

ΧΑΝΤΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

47.21’’

1968

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

110.              

ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

47.27’’

1961

Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

111.               

ΚΟΛΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

47.50’’

1970

Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

112.              

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

47.50’’

1961

ΑΝΕΞ.ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ

113.              

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

48.12’’

2001

ΑΝΕΞ.ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ

114.              

ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

48.13’’

2000

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

115.              

ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

48.20’’

2002

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

116.              

ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑ

48.21’’

2001

ΔΗΜ.ΣΧΟΛ.ΓΙΑΝΝΟΥΖΙ

117.              

ΤΖΑΜΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

48.27’’

1997

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

118.              

ΖΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

49.10’’

1991

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΣΤΑΚΟΣ

119.              

ΣΙΑΤΡΑΣ ΠΑΝΟΣ

49.38’’

1959

ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

120.             

ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

49.49’’

1986

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

121.              

ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΟΔΩΡΟΣ

49.49’’

2003

ΑΝΕΞ.ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ

122.             

ΧΑΡΔΑΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

49.53’’

1986

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

123.             

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

49.54’’

2000

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

124.             

ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

49.55’’

1997

3Ο ΓΕΝ.ΛΥΚ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

125.             

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

50.20’’

2000

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

126.             

ΤΣΟΛΚΑΣ ΦΩΤΗΣ

50.21’’

1964

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

127.             

ΣΑΜΑΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

50.22’’

1999

6Ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

128.             

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΟΣ

50.22’’

1957

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

129.             

ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

50.23’’

1964

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

130.             

ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

50.23’’

1967

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

131.              

ΒΑΣΙΛΑΡΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

50.52’’

1996

ΑΝΕΞ. ΑΓΡΙΝΙΟ

132.             

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

51.04’’

1985

ΑΝΕΞ.ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

133.             

ΔΕΡΤΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

51.05’’

1973

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

134.             

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

51.09’’

1971

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

135.             

ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

51.15’’

1998

3Ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

136.             

ΚΟΥΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

51.42’’

2003

ΔΗΜ.ΣΧ.ΓΙΑΝΝΟΥΖΙ

137.             

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

51.43’’

2001

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

138.             

ΝΤΖΙΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

53.58’’

1976

Δ.Ε.Α. ΤΟΠ.Δ/ΣΗ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

139.             

ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

54.46’’

1995

3Ο ΓΕΝ.ΛΥΚ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

140.             

ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

55.00’’

1972

ΑΝΕΞ.ΑΓΡΙΝΙΟ

141.              

ΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

55.08’’

2001

1Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

142.             

ΚΟΚΟΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

55.58’’

2003

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

143.             

ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΟΣ

55.59’’

2003

ΔΗΜ.ΣΧ.ΓΙΑΝΝΟΥΖΙ

144.             

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΦΩΤΗ

56.00’’

2003

ΔΗΜ.ΣΧ.ΓΙΑΝΝΟΥΖΙ

145.             

ΤΣΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

56.02’’

2001

17Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

146.             

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ

57.03’’

2003

17Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

147.             

ΤΣΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

57.15’’

2001

17Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

148.             

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

57.16’’

2003

17Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

149.             

ΔΗΜΗΡΩΣΗ ΕΛΕΝΗ

57.17’’

2003

17Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

150.             

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑ

57.18’’

2001

17Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

151.              

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

57.19’’

2005

1Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

152.             

ΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ

58.31’’

2000

6Ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

153.             

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

1.01.44’’

2003

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

154.             

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1.01.45’’

2001

1Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

155.             

ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

1.02.20’’

2000

2Ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

156.             

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

1.02.21’’

2004

ΑΝΕΞ.ΕΛΑΙΟΦΥΤΟ

157.             

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡ.

1.02.22’’

2003

13Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

158.             

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

1.02.23’’

2000

3Ο ΓΥΜΝ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ

159.             

ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

1.02.23’’

1974

ΑΝΕΞ.ΠΥΡΓΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

  1. Ίσως να μην τερμάτισαν ένας μικρός μαθητής και 3 γυναίκες ή έχασαν τους αριθμούς τους και δεν πέρασαν από τη Γραμματεία στον τερματισμό.
  2. Σε μερικές περιπτώσεις ο χρόνος επίδοσης και η σειρά, λόγω τερματισμού πολλών μαζί ίσως να παρουσιάζει διαφορά από τον πραγματικό χρόνο 2-3’’.

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

  1. ΠΡΩΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ, Ταξίαρχος ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Γεώργιος.
  2. Κώστας ΕΥΘΥΜΙΟΥ, 37χρονος με προηγούμενα σοβαρά προβλήματα υγείας.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close