Εκλογές

Περιφέρεια: Σταυροί περιφερειακών συμβούλων

po-ekloges-psifodeltia

Οι σταυροί των περιφερειακών συμβούλων στα 93 από τα 570 εκλογικά τμήματα της Αιτωλοακαρνανίας

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ – ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΟΔΟ
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΚΡΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ954
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ891
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ818
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ816
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ705
ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ578
ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ494
ΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ480
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ – ΠΑΝΑΓΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ467
ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ226
ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ193
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ168
ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ168
ΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ164
ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ154
ΛΙΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ150
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ103
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ95
ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ90
ΚΑΡΥΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ85
ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΟΥΣΑ84
ΓΟΥΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ53
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ45
ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ45

 

ΜΑΖΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ915
ΜΑΧΑΙΡΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ672
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ671
ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ568
ΡΟΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ538
ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ502
ΣΥΡΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ430
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ380
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ353
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ337
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ296
ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ242
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΕΑΥΓΕΛΟΣ218
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ – ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ206
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ198
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ – ΣΟΥΡΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ181
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ173
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ158
ΡΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ153
ΤΣΟΜΠΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ144
ΔΗΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ143
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ128
ΖΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ117
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8

 

ΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΜΠΑΡΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ573
ΝΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ351
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ323
ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ307
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ260
ΜΕΤΑΝΟΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ216
ΝΤΕΜΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ187
ΧΟΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ184
ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ182
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΘΥΜΙΑ166
ΛΑΧΑΝΑ – ΠΑΤΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ119
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ113
ΔΕΛΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ110
ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ90
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ89
ΔΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ78
ΝΤΑΛΛΑ – ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ74
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ73
ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ73
ΠΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ65
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ64
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ51
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ44
ΚΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ38

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ336
ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ263
ΛΟΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ199
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ188
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ161
ΤΡΙΑΝΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ159
ΓΚΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ138
ΜΠΟΥΡΗ – ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ129
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ97
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ94
ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ86
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ79
ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ70
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ67
ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ54
ΓΕΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ52
ΚΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ43
ΚΙΑΤΙΠΗ – ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ39
ΑΥΖΩΤΗ – ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ34
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ30
ΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ30
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ27
ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ19
ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ11

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ30
ΑΥΖΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ23
ΥΦΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ22
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ19
ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ18
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ18
ΔΙΠΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ16
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ15
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ14
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ14
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ13
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ12
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ10
ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ9
ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ9
ΛΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ8
ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ5

 

ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Περιφερειακοί ΥποψήφιοιΣταυροί
ΑΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ652
ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ577
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ389
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ352
ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ271
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ267
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ236
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ230
ΚΟΛΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ218
ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΓΝΗ184
ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ154
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ145
ΜΠΙΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ119
ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ113
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ98
ΜΑΝΔΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ97
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ77
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ76
ΖΙΟΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ75
ΠΑΦΥΛΑ ΑΝΝΑ70
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ67
ΠΑΠΑΣΑΪΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ63
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ57
ΜΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ38
1 – 24

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Διαβάστε Επίσης

Back to top button