ΠαναιτωλικοςΡοή Ειδήσεων

Ο Παπαπέτρου σφυρίζει στο Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Ο Αναστάσιος Παπαπέτρου, του Συνδέσμου Διαιτητών Αθηνών, θα είναι ο ρέφερι στην ποδοσφαιρική αναμέτρηση του Ατρόμητου με τον Παναιτωλικό το Σάββατο.

Ο Μανώλης Σκουλάς από τον σύνδεσμο Θεσσαλίας θα διευθύνει την αναμέτρηση στην Τρίπολη, μεταξύ του Αστέρα και του ΠΑΟΚ, ενώ ο Τάσος Σιδηρόπουλος θα είναι στο Λεβαδειακός – Ολυμπιακός.

Από την άλλη, ο Στέφανος Ευαγγέλου θα είναι στο Παναθηναϊκός – Ξάνθη κι ο Στέφανος Κουμπαράκης στο ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ.

Οι ορισμοί της 16ης αγωνιστικής της Super League:

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης (17:15)

Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιώς)
Α’ βοηθός: Κούλα Χασάν (Ξάνθης)
Β’ βοηθός: Δημήτριος Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (Άρτας)

Ατρόμητος – Παναιτωλικός (19:00)

Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου (Αθηνών)
Α’ βοηθός: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

ΟΦΗ – Πανιώνιος (19:30)

Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Α’ βοηθός: Αθανάσιος Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
Β’ βοηθός: Ηλίας Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

Λεβαδειακός – Ολυμπιακός (17:15)

Διαιτητής: Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Α’ βοηθός: Πολυχρόνης Κωσταράς (Αιτ/νίας)
Β’ βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)
4ος: Γεώργιος Τάσσης (Ηπείρου)

Παναθηναϊκός – Ξάνθη (19:00)

Διαιτητής: Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών)
Α’ βοηθός: Αντώνιος Καρατζίκας (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Ανδρέας Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ (19:30)

Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Α’ βοηθός: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
Β’ βοηθός: Χρυσούλα Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (Εύβοιας)

Δευτέρα 14 Ιανουαρίου

Άρης – Λαμία (19:00)

Διαιτητής: Ευάγγελος Μανούχος
Α’ βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
4ος: Βασίλειος Φωτιάς (Πέλλας)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ (19:30)

Διαιτητής: Στέφανος Κουμπαράκης (Θράκης)
Α’ βοηθός: Γεώργιος Χατζηνάκος (Δράμας)
Β’ βοηθός: Χρήστος Τζιώτζιος (Θράκης)
4ος: Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας)

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ετικέτες

Σχολίασε

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Close