Ροή Ειδήσεων

Παναιτωλικός: Ο διαιτητής Σκουλάς ανεξήγητα απέβαλε τον Πάουλο

ael-panaitolikos-4

H ανακοίνωση του Παναιτωλικού για τον αγώνα με την ΑΕΛ και την αποβολή του Μάρκος Πάουλο από τον διαιτητή Σκούλα

“Την ήττα με σκορ 4-2 γνώρισε ο Παναιτωλικός στη Λάρισα. Προηγήθηκε στο 1ο λεπτό με ωραίο πλασέ του Μοράρ, αλλά στο 9’ ισοφάρισε ο Μιλοσάβλιεβιτς με σουτ και στο 14’ έγινε το 2-1 με κεφαλιά του Γκόλια. Στο 21’ ο διαιτητής Σκουλάς ανεξήγητα απέβαλε τον Πάουλο και η ομάδα μας αγωνίστηκε στον υπόλοιπο αγώνα με αριθμητικό μειονέκτημα. Στο 42’ ο Ναζλίδης με εκτέλεση πέναλτι πέτυχε το τρίτο γκολ της ΑΕΛ, η οποία αύξησε τη διαφορά με κοντινή κεφαλιά του Αγκάνοβιτς στο 57’. Τέσσερα λεπτά αργότερα από μπαλιά του Μπράβο προς τον Ρόσα, ο Μασούρας με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στην εστία της ομάδας του μειώνοντας στο τελικό 4-2. Σο 89’ ο διαιτητής δεν είδε τίποτα σε ανατροπή του Μοράρ από τον Γκόλια εντός περιοχής.”