Παναιτωλικός: Οι αγώνες Κ17 και Κ15

Η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού γνώρισε την ήττα με σκορ 3-2 από τον Πανθρακικό, ο οποίος σημείωσε δύο γκολ στις αρχές των ημιχρόνων. Στο 3’ ο Κατσαρός και στο 47’ ο Ντόβας έκαναν το 0-2. Ο Παναιτωλικός μείωσε με τον Στάθη Μπελεβώνη στο 59’ και ισοφάρισε με τον Βλαχοδήμο στο 60’. Στο επόμενο λεπτό με αυτογκόλ του Αντζουλά διαμορφώθηκε το τελικό 2-3.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Θεοδωρόπουλος, Νικολαΐδης, Κακούρης, Μπουμπούλης, Αντζουλάς, Σάαντο (59’ Βλαχοδήμος), Καββαδίας, Πανάγου (87’ Σιάσιος), Μπελεβώνης Άκης (72’ Τζέμος), Κοντογιάννης, Μπελεβώνης Στ.

Στην κατηγορία Κ15 ο Παναιτωλικός επικράτησε με 1-0 του Πανθρακικού με γκολ που σημείωσε στο 28’ ο Δημήτρης Νταλακούρας με εκτέλεση φάουλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Μελιάδης, Λαγός, Καρύπης, Χριστογιάννης, Γιαννιώτης, Τσιαντής (78’ Ζάφτης), Σταματιάδης (75’ Δημητρέλης), Νταλακούρας, Κούστας, Σιδέρης (64’ Λαΐνας), Αριστόπουλος.