Νίκησαν τα τμήματα υποδομών του Παναιτωλικού

spo-panetolikos-k15-niki
Η ομάδα Κ20 του Παναιτωλικού επικράτησε με σκορ 2-0 της αντίστοιχης το Λεβαδειακού στο πρωτάθλημα Υποδομής της Super League. Ο Μιχάι με κεφαλιά στο 82’ και ο Γιαννιώτης με πλασέ στις καθυστερήσεις, σημείωσαν τα δύο γκολ. Αγωνίστηκαν οι: Σταματόπουλος, Μπελεβώνης, Παρράς, Μιχάι, Μαλής, Τσιγγάρας, Νταλακούρας, Γιαννιώτης Ηλ., Καββαδίας (70’ Κούστας), Γεωργούσης (84’ Πατίλας), Γκασούκας (λ.τ. 25’ Χριστογιάννης).

Η ομάδα Κ17 βρέθηκε να χάνει από το δεκάλεπτο της αναμέτρησης με τη Βέροια, είχε τρία δοκάρια, αλλά έκανε την ανατροπή και έφτασε στη νίκη με 2-1. Ο Βασίλακας στο 18’ και ο Καββαδίας στο 87’ πέτυχαν τα δύο τέρματα. Αγωνίστηκαν οι: Καλατζής, Λιάβας, Θώδης (83′ Κοτοφώλης), Μπακαδήμας (65′ Μαντζανάς), Ντόβας, Ζότα (46′ Πανταζής), Τσιαντής, Μελιάδης, Κοτρώτσος (89′ Μπινιάρος), Βασίλακας (79′ Σκόνδρας), Καββαδίας.

Η ομάδα Κ15 (φωτο) ήταν καλύτερη της Βέροιας και επικράτησε με 2-0. Ο Καρατσώλης στο 18’ και ο Αγρογιάννης στο 71’, πέτυχαν τα δύο γκολ. Αγωνίστηκαν οι: Φραγκογιάννης, Γιάκος, Νταλιάνης, Κωνσταντόπουλος, Φραγκούλης (78’ Γιαννακόπουλος), Παλιάτσας, Μπελεβώνης (75’ Καζανάς), Ντούλιας (78’ Τσάκνης), Αγρογιάννης, Ζοτάι (70’ Ντάβανος), Καρατσώλης (75’ Τρομπούκης).