Νίκη 2-0 με ΑΕΛ η Κ19 – Ισόπαλη η Κ17 – Ήττα για την Κ15

Πετυχαίνοντας από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο η ομάδα Κ19 του Παναιτωλικού επικράτησε 2-0 της ΑΕΛ στο Emileon.

O Σκόνδρας και ο Καββαδίας ήταν οι σκόρερ για την ομάδα μας, που ήταν ανώτερη και έχασε ευκαιρίες για περισσότερα γκολ. Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Ντόβας, Θώδης, Μελιάδης, Μπακαδήμας, Φυτόπουλος, Ντουάρτε, Φραντζέσκος (71’ Τσιαντής), Σκόνδρας (83’ Πανταζής), Αλομπισάτ (85’ Διγκόζης), Καββαδίας.

Ισόπαλη 1-1 εκτός έδρας με τον Άρη ήρθε η ομάδα Κ17, που προηγήθηκε με γκολ του Μπελεβώνη στις αρχές του β’ ημιχρόνου. Αγωνίστηκαν οι: Κοντογιάννης, Φραγκούλης, Βασίλας (87’ Παπαχρήστος), Κωνσταντόπουλος (80’ Αναστασόπουλος), Σκιαδάς, Θεοτοκάτος, Μπελεβώνης, Ντούλιας (70’ Παπανικόπουλος), Μουρατίδης (87’ Λάκκας), Δήμος, Τρομπούκης (70’ Σοροβός.)

Η ομάδα Κ15 γνώρισε την ήττα από τον Άρη στη Θεσσαλονίκη με 3-0. Αγωνίστηκαν οι: Πουλιάνας, Γκρέστας (60’ Μπαρμπαγιάννης), Κουνάβας, Τσαμπάς (73’ Μπαγιάτης), Ζαβέρδας, Πάτρας (41’ Ρουπάκης), Κόκα (41’ Παπαδόπουλος), Νικολάου, Ταράσης, Ζέκα, Κοκόσης (55’ Αυγέρης).