sliderΠαναιτωλικοςΡοή Ειδήσεων

Kάναντι: Οι αλλαγές μας έδωσαν την νίκη – Δέλλας: Δεν αξίζαμε την ήττα (video)

Οι δηλώσεις των προπονητών του Παναιτωλικού Τραϊανού Δέλλα και του Ατρομήτου Νταμίρ Κάναντι στην συνέντευξη Τύπου μετά το τέλος του αγώνα στο Αγρίνιο, που βρήκε νικήτρια την ομάδα του Περιστερίου με 2-1.

Oι δηλώσεις Κάναντι:

Στις αλλαγές του δευτέρου ημιχρόνου που έδωσαν το τρίποντο του αγώνα στάθηκε ο προπονητής των Περιστεριωτών, ο οποίος δήλωσε ιδιαιτέρα χαρούμενος για αυτή τη νίκη κόντρα σε μία ομάδα από την οποία πέρυσι σε δυο αναμετρήσεις απέσπασε μόλις ένα βαθμό.

Οι δηλώσεις Δέλλα:

Δυσαρεστημένος με την ήττα στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος εμφανίστηκε ο Τραϊανός Δέλλας , ο οποίος ανέφερε ότι το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο και ότι η ομάδα του άξιζε τουλάχιστον την ισοπαλία. Παραδέχτηκε ότι οι αλλαγές του δευτέρου ημιχρόνου έδωσαν την νίκη στον Ατρόμητο, αν και όπως ανέφερε το δεύτερο γκολ των φιλοξενούμενων προέρχεται από ένα παιδικό λάθος  της άμυνας.