Ήττες για τα Τμήματα Υποδομής του Παναιτωλικού

k20paoΗ ομάδα Κ20 του Παναιτωλικού έχασε από την αντίστοιχη του Ολυμπιακού με 2-0. Ο Βρουσάι στο 21’ με πέναλτι και στο 81’ με σουτ σημείωσε τα δύο γκολ. Αγωνίστηκαν οι: Σταματόπουλος, Πριόνας, Μάλης (69’ λ. τρ. Μανωλάκης), Μπελεβώνης, Γκασούκας (66’ Βακράκος), Γεωργούσης (46’ Γιαννιώτης Δ.), Παρράς, Μιχάι, Τσιγγάρας, Γιαννιώτης Η. Παναγιωτίδης.

Η ομάδα Κ17 δέχτηκε ένα γκολ στην αρχή (11’) και ένα στο τέλος (85’) του εκτός έδρας αγώνα με τη Βέροια και έχασε με 2-0. Αγωνίστηκαν οι: Καλαντζής, Μπακαδήμας (84’ Κοτοφώλης), Θώδης, Μελιάδης, Ζότα (59’ Παναγιωτίδης), Ντόβας, Ράπτης (77’ Σκόνδρας), Κοτρώτσος, Αλομπισάντ (59’ Ποσονίδης), Καββαδίας, Βασίλακας (46’ Πανταζής).
Η ομάδα Κ15 έχασε με 2-1 επίσης στη Βέροια. Προηγήθηκε στο 1ο λεπτό με γκολ του Φραγκούλη και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 37’, ενώ πέτυχαν το νικητήριο γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα. Αγωνίστηκαν οι: Καρβέλης, Παλιάτσας (62’ Αγρογιάννης), Γιάκος, Καταρέλος, Σκιαδάς, Νταλιάνης, Ντούλιας, Ζοτάι (50’ Ντάβανος, λ.τ. 78’ Καζανάς), Φραγκούλης (68’ Γιαννακόπουλος), Μπελεβώνης, Καρατσώλης.