Παναιτωλικός: Ισόπαλη η Κ15, έχασε η Κ17

Με γκολ που δέχτηκε στην καθυστερήσεις του αγώνα η ομάδα Κ17 του Παναιτωλικού γνώρισε την ήττα από την αντίστοιχη του Άρη με 1-0.

Αγωνίστηκαν οι: Καρβέλης (λ.τ. 45’ Τσεκούρας), Λαζαρίδης, Σκιαδάς, Φραγκούλης, Νταλιάνης, Θεοτοκάτος, Δήμος, Μπελεβώνης (89’ Αναστασόπουλος), Παπανικόπουλος (75’ Παπαχρήστος), Ντούλιας (55’ Κρανιώτης), Καρατσώλης (65’ Τρομπούκης).

Η ομάδα Κ15 του Παναιτωλικού προηγήθηκε 3-0 του Άρη στο ημίωρο, αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν για να λήξει ο αγώνας με 3-3. Στο 11’ από μπαλιά του Ζαβέρδα ο Κοκόσης άνοιξε το σκορ και στο 22’ μετά από εκτέλεση κόρνερ του σκόρερ ο Τσαμπάς έκανε το 2-0. Στο 30’ ο Ζέκα με πλασέ πέτυχε το τρίτο γκολ, για να μειώσει ο Άρης στο 35’. Στο β’ ημίχρονο με γκολ στο 65’ και στο 72’ διαμορφώθηκε το τελικό σκορ.

Αγωνίστηκαν οι: Παναγιωτόπουλος, Γκρέστας, Κουνάβας, Τσαμπάς, Ζαβέρδας, Νικολάου, Καλογερόπουλος (59’ Ρουπάκης), Ζέκα, Παπαδόπουλος (58’ Ταράσης), Κόκα (50’ Μπαρπαγιάννης), Κοκόσης (76’ Αϋφαντόπουλος).