ΑθλητισμόςΡοή Ειδήσεων

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας: Οι αγώνες στις 2 και 3 Φεβρουαρίου

Η διοίκηση της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αιτωλοακαρνανίας κοινοποίησε στα Σωματεία μέλη της, το πρόγραμμα αγώνων από στις 2 και 3/2/2019.

Αναλυτικά οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-14)

ΕΜΙΛΕΩΝ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΛΥΓΙΑΣ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019 ΩΡΑ 15:00 (Κ-14)

ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΛΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΛΥΓΙΑΣ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-2-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-2-2019 ΩΡΑ 15:00

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΜΑΚΡΥΝΟΥΣ ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΓΑΒΑΛΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΕΚ ΑΓ/ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ –ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΛΕΣΙΝΙΟΥ ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Ετικέτες

Σχολίασε

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close