Αθλητισμός

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας: Το πρόγραμμα των αγώνων στις 28 & 29 Απριλίου

floga-nafpaktiakos 28

Η διοίκηση της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αιτωλοακαρνανίας, κοινοποίησε στα σωματεία – μέλη της  το πρόγραμμα αγώνων για το διήμερο  28 και  29/4/2018.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (PROJUNIORS)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 09:30 (JUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

ΤΣΑΜΗ                                    ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 11:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 12:30 (PROJUNIORS)

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ 2 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 14:00 (PROJUNIORS)

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ   28-4-2018 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (PROJUNIORS)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ 2                         ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 17:30 (JUNIORS)

ΑΤΛΑΝΤΩΝ 1                         ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018 ΩΡΑ 19:00 (JUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΙΝΙΟΥ 3

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:00 (JUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ             ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 1 – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (PROJUNIORS)

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 2                           ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 10:30 (JUNIORS)

KICK OFF                                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1

ΠΑΛΙΑΤΣΑ 1                           ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:00 (JUNIORS)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:15 (PROJUNIORS)

ΝΕΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 2         ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ –ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 11:45 (PROJUNIORS)

KICK OFF                                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018 ΩΡΑ 17:00

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close