Αθλητισμός

ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

spo-aris-apollon5Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων  των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων της Αιτωλοακαρνανίας, που θα διεξαχθούν στις 28 Φεβρουαρίου και την 1η Μαρτίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-2-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-2-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΓΗΠΕΔΟ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΑΚΑΔ. ΘΕΡΜΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ                            ΣΑΒΒΑΤΟ  28-2-2015  ΩΡΑ  12:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

                ΚΥΡΙΑΚΗ    1-3-2015  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ                       ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ  28-2-2015  ΩΡΑ  15:00

ΓΗΠΕΔΟ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ                         ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΑΒ/ΜΝΗΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ                           ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ

ΘΥΡΙΟΥ                                   ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-3-2015  ΩΡΑ  10.00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-3-2015  ΩΡΑ  11:00

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-3-2014  ΩΡΑ  12:15

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΕΝΩΣΗ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-3-2015  ΩΡΑ  15:00

ΓΗΠΕΔΟ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ                  ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΚΑΝΔΗΛΑΣ                             ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ

ΣΠΑΡΤΟΥ                                ΑΟ ΣΠΑΡΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ                 ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  1-3-2015  ΩΡΑ  17:30

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

                                                 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Διαβάστε Επίσης

Back to top button