Αθλητισμός

ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Οι αγώνες στις 17 και 18 Οκτωβρίου

mpala_podosfairouΗ διοίκηση της Ενωσης Ποδοσφαιρικων Σωματείων Αιτωλ/νίας, έστειλε στα  Σωματεία – μέλη της το πρόγραμμα των αγώνων όλων των πρωταθλημάτων που θα διεξαχθουν στις 17 και 18 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά: 

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  17-10-2015  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ                                ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΜΙΛΕΩΝ                               ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ  17-10-2015  ΩΡΑ  16:00

ΘΕΡΜΟΥ                                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΙΩΝ                              ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                             ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ                          ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ                        ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ

ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΤΛΑΝΤΩΝ                            ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                        ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                             ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΧΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ                               ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                           ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  18-10-2015  ΩΡΑ  10:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  18-10-2015  ΩΡΑ  11:00

ΦΥΤΕΙΩΝ                                ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                         ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ

ΟΧΘΙΩΝ                                   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  18-10-2015  ΩΡΑ  12:15

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ  18-10-2015  ΩΡΑ  16:00

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ               ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                        ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                    ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ                     ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                   ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                           ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                          ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ                  ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΜΥΤΙΚΑ                                   ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ                               ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ                           ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ

ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ                              ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

                                                 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Διαβάστε Επίσης

Back to top button