Έπρεπε να μετρήσει το γκολ του Παναιτωλικού

1197919

Δείτε φωτογραφίες που αποδεικνύουν πως η μπάλα πέρασε τη γραμμή της εστίας του Γκορμπούνοφ στην κεφαλιά του Αντρέ Άλβες στο 27ο λεπτό του αγώνα Παναιτωλικός – Ατρόμητος. Κακώς δεν μέτρησε το γκολ, σε μία δύσκολη φάση για επόπτη και διαιτητή.

Δικαίως διαμαρτύρονται οι άνθρωποι του Παναιτωλικού για τη φάση του 27ου λεπτού στην αναμέτρηση με τον Ατρόμητο, καθώς η μπάλα πέρασε τη γραμμή της εστίας του Γκορμπούνοφ στην κεφαλιά του Αντρέ Άλβες, κι ενώ το σκορ ήταν 1-0 για τους Περιστεριώτες.

Ωστόσο, ήταν ομολογουμένως μία πολύ δύσκολη φάση, τόσο για το διαιτητή, όσο και για τον βοηθό του, καθώς, όπως φαίνεται και από τις φωτογραφίες, ο Κιβρακίδης του Ατρομήτου, του περιορίζει σε μεγάλο βαθμό το οπτικό πεδίο.

ÐÁÍÁÉÔÙËÉÊÏÓ - ÁÔÑÏÌÇÔÏÓ PANETOLIKOS - ATROMITOS (SUPERLEAGUE 2014-2015)

ÊÏÕÓÁÓ ÄÁÓÊÁËÏÐÏÕËÏÓ ÁËÂÅÓÐÁÍÁÉÔÙËÉÊÏÓ - ÁÔÑÏÌÇÔÏÓ PANETOLIKOS - ATROMITOS (SUPERLEAGUE 2014-2015)

ÄÁÓÊÁËÏÐÏÕËÏÓ ÐÁÍÁÉÔÙËÉÊÏÓ - ÁÔÑÏÌÇÔÏÓ PANETOLIKOS - ATROMITOS (SUPERLEAGUE 2014-2015)www.sport24.gr